bugün dün karıştır
gelsin ara
yazar ol giriş yap
yazar ol şifremi unuttum
yazar ol giriş yap

bahadır sürelli


3777 / facebook / twitter / google+ /
 1. Şehir'de türkçe derslerini veren değerli hocalarımızdan biri. Efendim dersini alan öğrenciler benim görebildiğim kadarıyla, kendisini çok seven ve kendisini pek sevmeyenler olarak ikiye ayrılıyor. fakat iki gruptan da derslerinin eğlenceli geçtiğini inkar edeni görmedim henüz. şahsıma yeni bir pencere sağlayabilmiş, hoca denince her zaman aklıma gelecek güzel insan. saygıyla eğiliyoruz efendim önünde.

 2. şehirde uni111 dersini veren hocamız. notu kıt filan diye sevmeyenler vardır lakin çok iyi adamdır. Dersleri çok zevkli geçer.muhabbeti hoştur, her konudan konuşursunuz. adam, bir kere bizim okulun genel kafasına göre vizyonu çok geniş birisi, muhtemelen onu sevmeyenler de anlamadıklarından sevmiyorlardır. türkçe dersini hiç düşünmeyin ondan alın. biraz daha zor not verir elbet ancak iyi hocalar da ucuz olmamalı zaten. sevdiğim hocalardandır vesselam.

 3. odasında efsane, derslerde şakacı, not okuma zamanı resmen notların ırzına geçen gerçekten sevdiğim hocalardandır.

 4. bir ara derste fazla cinsellik konusu açılıyor diye şikayet edildiğine dair bir dedikodu dolaşmıştı. duyduğum zaman şikayet edenin cinsellikle ilgili ciddi sorunları olduğunu düşündüm. neyse, akıl fikir.
  notu fazla olmasa da çok harika adamdır. genel kanıya uyalım: dersleri çok iyi geçer. uni112 de verse iyi olurdu dediğim hocadır.

 5. cinsiyetçilik konusundaki duruşu şapka çıkarttırır insana. derste birinin "ama hocam siz de hep kadın açısından bakıyorsunuz" demesi üzerine yüzyıllardır erkek açısından bakılıyor, bırak da bir saat kadın açısından bakalım diyip, kendimi tutmasam ayağa kalkıp alkışlayacağım tepkiyi vermiştir.

 6. uyarılara rağmen kendisinden ders aldığım, zalım hocam 3-5 puan kırıyor diye de buralardan satmayacağım hocamdır. sohbeti, ufku, vizyonu yeter olandır

 7. şakayla karışık notum kıt değil, bekara niye ev vermiyolar, daha gencim evlenirim gibi alt metinleri vurgulayan akademisyen. dersleri on numara geçer, severek izliyoruz

 8. Notunun o kadarda kıt olmadığına inandığım hoca. Öğrencilerine hak ettikleri notları verir, ne fazla ne eksik. Bazen soğuk espriler yapar ama olsun siz yinede gülün o espriler sayesinde dersler çok eğlenceli geçer. Quizleri genelde haber vermeden yapar derse hazırlıklı gelmenizi bekler.

 9. "bugün ders işlemeyeceğiz. pek yeri değil. geçmiş olsun" deyip dersi bitirmiştir bugün. kampüsten ayrılışını takip ettim, yorgundu.

  tanım: şehir festival yapılsın yaa diye ağlayan bebelerin hak etmediği hocadır

 10. Ses tonuna kurban olduğum hoca

 11. "Çok az not veriyor" diyenlere inanmakta zorluk çektiğim, önümüzdeki dönemlerde dersi alacaklara hiç çekinmeden tavsiye edebileceğim, derslerini kolaylıkla eğlenceli hale getirebildiği için Devamsızlık bile yapmak istemeyeceğiniz hocadır.

son oylananlar

digidigigo
batı kampüsündeki kedilerin arsızlığı/#8022
Bir de o kedilere acimasizca tekme atan, kovan, kufur eden muhafazakar insanlar goruyorum. icim aciy...
eşer
çok beğenilen tanımı gıcık olunan yazar yazdığı için oy vermemek/#3085
sözlükteki ergen ruh olayı. adam destan tanım yazmış, gülmekten ölüyorsun, ayakta alkışlıyorsun ya d...
abrek
bir üniversite öğrencisinin para kazanabilme ihtimali/#5573
şehirde süper burslu ise gayet yüksek bir ihtimaldir
goodbye blue sky
sözlüğü canlandırma projesi/#7973
önce hta'yı canlandırmalıyız zannımca, batan gemiyi önce kaptan terk etti İ
goodbye blue sky
hiç başlık yok../#8243
bir şehir sözlük klasiği


belki bunlarda ilginizi çekebilir?

» benzer başlık bulunamadı :(

ayrıştırıcı

bahadır sürelli